Houba, Houby, o houbách

Vítejte na webu o houbách kde se dozvíte informace o houbách.

Druhy hub, rady o houbách, jedlé a nejdlé houby.

 

Houby, které léčí - chytrá houba nebo-li Tibetská houba

Pěstování hub a žampiónů

 Máte rádi čerstvé houby ? Zaručeně čerstvé houby můžete sbírat i ve své kuchyni. Houby, které si můžete vypěstovat doma. Sadba hub, kterou můžeme koupit v zahradních cetrech nebo zahradnictví, se prodáva ve formě kostky s podhoubím v podrobným návodem jak pěstovat houby doma. K dostání jsou podhoubí , žampionů, hlívy ústřičné a houby shiitake.

Houba Reishi

Houba Reishi

Houba Reishi zvaná také Božská houba nesmrtelnosti pochází z Dálného východu. Má tato houba magické účinky ? Reishi je houba jedlá s účinky, kterých se využívá v čínské medicíně již celá staletí.

Houba Reishi

Tato houba, která pochází z dálného východu a používá se již spousty let zvláště v čínské medicíně a je pouvažováné za dobré terapetikum.

Houba Reishi zvaná  Božská houba nesmrtelnosti, pojmenování pocházící z jejího názvu "Ling Zhi" má tolik blahodárné účinky houby, protože obsahuje  všech osm esenciálních aminokyselin a má velmi vysoký obsah železa, selenu a také vitaminu B.

Reishi má vliv na snižování cholesteroru a blahodárné účinky a pozitivní vliv má tato houba na poruchy spánku a neurostenie.

 

houba reishi
20.12.2015 21:21:13 | bednar jiri
rad bych se dověděl cenu a balení děkuji předem B.J.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Houba Reishi

obrazek Houba Reishi zvaná také Božská houba nesmrtelnosti pochází z Dálného východu. Má tato houba magické účinky ? Reishi je houba jedlá s účinky, kterých se využívá v čínské medicíně již celá staletí. Více ...

Tibetská houba

obrazek Tibetská houba dostala jméno podle svého výskytu v Tibetu,ale my známe spíše větší Tibeskou houbu, která pochází z Kavkazských hor. Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.